טיסות ישירות החדשות: טיול לסרי לנקה באור אוקטובר עם Arkia Air!

רוצים לשמוע חדשות מרגשות בתחום התיירות? המתינו לרגע הזה – טיסות ישירות מהחלל הישראלי לסרי לנקה מתחילות הסתייגות הסתייגות הסתייגות הסתייגות בסוף פלאשבק, ואתם יכולים להיכנס לאוויר עם ארקיה אייר! הטיסות החדשות מתחילות להציע קו נוח ישיר מתל אביב לקולומבו, מצמידות את הנופש בסרי לנקה לקצה האצבעות. כעת, בזמן רק 6 שעות ו-15 דקות, תוכלו לשקוע בגופים הירוקים ולגלות את קסמי האי הקסום.

גלו את סרי לנקה בנוחות

אין עוד צורך בטיסות מתחממות או עצורות – הקו החדש של ארקיה אייר ישנה את האופן בו טסים בין ישראל וסרי לנקה. הטיסות הראשונות יתחילו ב-31 לאוקטובר, ומטוסי ה-Airbus A321neo של החברה יקחו אתכם בצורה נוחה ומהירה לקולומבו.

חוויה חלקה ופשוטה

סוף להתעסקות עם יעדי המעבר או החשיבה על חברות תעופה אחרות. עם הקו הישיר, תוכלו לחסוך זמן יקר וליהנות מכניסה ישירה לחוויות הנהדרות שסרי לנקה מציעה. הטיסה הראשונה מהווה אבן דרך חשובה בפתיחת היעד החדש הזה, ובהמשך תוכלו ליהנות ממבחר נסיעות תרבות, הרפתקאות וטבע במלואן.

פרטי הטיסה

  • טיסת פתיחה: 31 באוקטובר
  • מטוס: איירבוס א321
  • טיסות יוצאות: ימי שלישי (מתל אביב )
  • טיסות חזרה: ימי רביעי (מקולומבו )

עצבניים לטיול כולל?

והנה הגרסה הטובה ביותר: עבור נוסעים הטסים מישראל לסרי לנקה בארקיה אייר, יש הצעה נוספת שתחשיבו לה. Airlines Crew Tours (ACT) מציעה להעלות את חווית הנסיעה שלכם עם מגוון שירותים לפי ההעדפות שלכם. בין אם אתם מעוניינים בסיורים מאורגנים עם תחבורה, אירוח וסיורים מרהיבים, או שאתם מחפשים חווית נסיעה אישית שתואמת לטעמכם, ACT יכולה לספק. אפשרויות נוספות כוללות סיורים יחודיים למשפחות.

הצעות מיוחדות לסוכני נסיעות ומארגני טיולים

סוכני נסיעות ומארגני טיולים, הקריאה לכם! אם אתם בעניין של יצירת חוויות נסיעה בלתי נשכחות, ACT סרי לנקה מציעה הנחות מיוחדות ושותפויות ליצירת חבילות טיול מרשימות. זו ההזדמנות שלכם לשתף פעולה וליצור חבילות נסיעה ללא תחרות.

שעה לגילוי

בזכות מאמצים ניכרים מצד גורמי ישראל וסרי לנקה, הקו הישיר החדש הגיע כעת למציאות. המנכ”ל הבינלאומי של ארקיה אייר, אוז ברלוביץ’, הביע את הכרתו ואת הגעתו לרגע הזה המשמעותי. כחלק מהתהליך, הוא גם פרגן לרשויות האזרחיות הישראליות (ICAA) ולגורמי האבטחה הישראליים על המאמצים החריצים לפתיחת היעד החדש הזה, בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות בסרי לנקה שחזרו על המאמץ. “אנו מתבקשים לשקול תוספת טיסות בעתיד,” הוסיף.

מוכנים להתפרש לגילוי? הזמנו מקומות לטיסות הראשונות והיכנסו למועדון המאטרה – עשויים להיות בין הראשונים לחוות את יופיו, תרבותו ונופיו המרהיבים של סרי לנקה עם ארקיה אייר. החוויה המרהיבה מחכה לכם.

איך לתכנן סיור לסרי לנקה?

אתה יכול להגיע אלינו דרך המייל שלנו או להתחבר אלינו דרך WhatsApp. אחד מהסוכנים שלנו יסייע לך בעיצוב הסיור בסרי לנקה בהתאם לרצונותיך ולתוכניותיך. לחץ על הסמלים למטה כדי ליצור איתנו קשר.